آگهی رایگان نیازمندی درج آگهی رایگان درج آگهی تبلیغات اینترنتی آگهی

پکیج درامد زایی در اینستاگرام

افزودن به علاقه مندی
شبکه های اجتماعی ، به خصوص اینستاگرام بستری مناسب برای درآمد زایی و همچنین ارتقاء کسب و کار و بهتر دیده شدن است. هر کسب و کاری برای بهتر دیده شدن ، نیازمند تبلیغات حرفه ای خواهد بود . از طرفی اگر دارای کسب و کاری نیستید و یا حتی فن و تخصص خاصی بلد نیستید ، اینستاگرام می تواند ، بستری مناسب برای شروع یک کسب و کار حرفه ای باشد.
اما چگونه می توان در اینستاگرام کسب درآمد کرد آن هم بدون سرمایه اولیه ؟

ما در این پکیج ، به شما آموزش داده ایم که چطور و با چه روش های هوشمندانه ای می توانید ، از ایستاگرام درآمد کسب کنید. روش های درآمد زایی در اینستاگرام که در پکیج ذکر شده است ، می تواند به شما درآمدی بالا و مطمئن را هدیه دهد. این پکیج شامل ۳ مبحث اصلی و یک نرم افزار حرفه ای است که از هر کدام می توانید کسب درآمدی بالا داشته باشید.

۱- آموزش افزایش ویو پست

۲ – آموزش افزایش فالوور ها

۳ – آموزش افزایش لایک

۴- نرم افزار حرفه ای جهت شناسایی بازار هدف در اینستاگرام و همچنین ارسال کامنت ، لایک و فالوو به بازار هدف


برای شما یه مثال میزنم :

الان حداقل قیمت هر ۱۰۰۰ ویو ، ۳۰۰۰ تومان هست ،شما کافیست هر ۱۰۰۰ ویو را دو هزار تومان بفروشید. اگر در روز فقط ۳۰ کا بفروشید ، ۶۰ هزار تومان سود خالص برای شماست و در ماه می شود ۱میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ، آن هم با روزی ۳۰ دقیقه کار کردن در روز.

این فقط بخش کوچکی از درآمد زایی شما بعد از دیدن آموزش های پکیج خواهد بود.

نکته :

– برای اجرای نرم افزار ، شما نیازمند سیستم عامل ویندوز هستید.

– شما علاوه بر دانلود این پکیج ، باید نرم افزار nox را نیز دانلود کنید. ( آدرس این نرم افزار در پکیج آموزشی قرار داده شده است )

آدرس سایت جهت خرید پکیج :
http://dl.wptarahan.com


دوره های رایگان سئو

آگهی های مشابه تجارت الکترونیک